Vážení soutěžní přátelé,

Páteční soutěž
Samotná soutěž bude zahájena v pátek v 17:00 hod., zkoušky pro zpěváky budou probíhat od 14:00 hod. v prostorách sokolovny. Zde bude připravena i prezentace soutěžící, kde obdrží identifikační pásky, poukázky na malé občerstvení a případné informace. Po obdržení všech přihlášek bychom rádi na webu zveřejnili předběžné pořadí vystoupení. Pěvecká soutěž by měla skončit zhruba kolem 19:00 hod. K jednomu vystupujícímu je jeden doprovod zdarma.

Sobotní soutěž
Sobotní taneční soutěž bude probíhat v prostorách místní tělocvičny při ZŠ Okříšky od 13:30 hod. Prostorové zkoušky budou probíhat společně s prezentací soutěžících od 10:00 hod. Zde bude připravena i prezentace soutěžící, kde obdrží identifikační pásky, poukázky na malé občerstvení a případné informace. Po skončení soutěže bude v sokolovně pokračovat program v podobě dětské diskotéky.Pro taneční skupiny platí na 10 vystupujících jeden doprovod zdarma.

Nedělní Galakoncert proběhne v sokolovně. Vystoupení jednotlivých soutěžících z předešlých dnů bude individuálně sestavován v průběhu sobotního večera. Galakoncert začne ve 14:30 hod. a budou zde vyhlášeny výsledky soutěží. Soutěžní víkend bude ukončen filmovým představením Čtyřlístek ve službách krále..

V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek nám volejte na tel.: 737 755 818 Michal Nejedlý nebo 732 108 324 Lucie Píšová. Psát můžete na výše uvedený mail. pionyrvysocina@volny.cz  lucie_pisova@volny.cz.

S pozdravem a přáním pěkného dne Lucie Píšová, Michal Nejedlý
PS Kamarádi cest Okříšky